MID SEASON SALE - SPAR OP TIL 70%*

SE ALLE NEDSATTE SMYKKER OG URE HER

MID SEASON SALE - SPAR OP TIL 70%*

MERE END 275+ PRODUKTER - SE DET HELE HER

Background Hex code / Color Name: #BEa473

Administration

Kontaktinfo:

Pind J Design
Gerritsgade 44
5700 Svendborg

Tlf. 62 21 12 92

Mail: Kundeservice@pindj.dk

Web: https://www.pindj.dk

Personer

Peter Pind Jørgensen
Direktør / Founder
Tlf. 62 51 11 59
peter@pindj.dk
 

Jane Pind Jørgensen
Administration
Tlf. 62 51 11 59
jane@pindj.dk
 

Christina Pind Jørgensen
Butikschef
Tlf. 62 21 12 92
christina@pindj.dk
 

Kasper Sørensen
Marketing/e-commerce manager
Tlf. 62 21 12 92
kasper@pindj.dk
 

Jonna
Bogholder
Tlf. 62 51 11 59
jonna@pindj.dk
 

Maiken Hoffeufer
Marketingassistent praktikant
Tlf. 62 21 12 92
maiken@pindj.dk