Få 20% på Georg Jensen t.o.m. søndag d. 30. januar
Brug koden GJ2022

Gælder ikke kampagnevarer

20% på Georg Jensen 
Brug koden GJ2022
gælder t.o.m. søndag

Gælder ikke kampagnevarer

Background Hex code / Color Name: #BA9094

Administration

Kontaktinfo:

Pind J Design
Gerritsgade 44
5700 Svendborg

Tlf. 62 21 12 92

Mail: Kundeservice@pindj.dk

Web: https://www.pindj.dk

Personer

Peter Pind Jørgensen
Direktør / Founder
Tlf. 62 51 11 59
peter@pindj.dk
 

Jane Pind Jørgensen
Administration
Tlf. 62 51 11 59
jane@pindj.dk
 

Christina Pind Jørgensen
Butikschef
Tlf. 62 21 12 92
christina@pindj.dk
 

Camilla Ebbesen
Marketingansvarlig
camilla@pindj.dk
 
 
 

Maiken Hoffeufer
E-commerce/marketing assistent
Tlf. 62 21 12 92
maiken@pindj.dk
 

Jonna
Bogholder
Tlf. 62 51 11 59
jonna@pindj.dk